Ochrona płynności finansowej firmy

Płynność finansowania wielu przedsiębiorstw została ostatnio wystawiona na próbę. Pandemia i wynikające z niej obostrzenia zaburzyły funkcjonowanie światowej gospodarki. Niektóre branże na jakiś czas musiały całkowicie wstrzymać swoją działalność, inne znacznie ją ograniczyć. Jak w kryzysowych momentach ochronić płynność finansową firmy? Z pomocą może przyjść pozabankowe finansowanie dla firm od PragmaGO®.

Faktoring online

Jeżeli wystawiasz faktury z długim terminem płatności na stałych kontrahentów, powinieneś zainteresować się  ofertą faktoringu stałego. Wystarczy, że złożysz wniosek online i zgłosisz odbiorców, na których wystawiasz faktury. Formularz składających się z czterech prostych kroków wypełniasz tylko raz. Faktury do finansowania możesz wygodnie zgłaszać za pośrednictwem bardzo intuicyjnej Strefy Klienta. W ramach stałego faktoringu możesz ubiegać się o limit nawet w wysokości 1 miliona złotych. Twoja firma współpracuje z niepowtarzalnymi kontrahentami, a może tylko część faktur, które wystawiasz ma odległy termin płatności? Idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy będzie finansowanie pojedynczych faktur, w ramach którego możesz jednorazowo sfinansować fakturę nawet na kwotę 250 tys. zł. Złożenie wniosku zajmuje jedynie 5 minut, a decyzja wysyłana jest ekspresowo zaraz po potwierdzeniu przez odbiorcę.

Finansowanie zakupów

Nie masz gotówki na zakupy firmowe? Alternatywą dla kredytów i pożyczek może być finansowanie zakupów od PragmaGO®. Zamów niezbędny produkt lub usługę u dowolnego dostawcy, a następnie załącz dokument potwierdzający zlecenie i wypełnij formularz online. Tylko cztery kroki dzielą Cię od odroczenia płatności o 30 dni lub rozłożenia jej nawet na 36 rat. Cały proces finansowania odbywa się online. Wniosek rozpatrywany jest w trybie natychmiastowym, a płatność realizowana przelewem ekspresowym. Nie musisz wypełniać skomplikowanych wniosków i czekać na decyzję np. w banku. W PragmaGO® otrzymasz także limit, który możesz wykorzystać na sfinansowanie kolejnych wydatków firmowych.

Dowiedz się więcej o przewadze usługi od PragmaGO® nad kredytami i pożyczkami https://pragmago.pl/porada/pozabankowe-pozyczki-i-kredyty-dla-firm/

Nie pozwól, żeby brak płynności finansowej blokował rozwój Twojego biznesu. Skorzystaj z usług, które pozwolą Ci zyskać natychmiastowy dostęp do gotówki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here