Wybieramy najlepsze maszyny piekarnicze!

0
1840

Jesteś właścicielem piekarni, pizzerii czy cukierni? Chcesz zadbać o najwyższą wydajność, a zarazem zapewnić niezrównany komfort pracy? Postaw na nowoczesne maszyny piekarnicze. Podpowiadamy, jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej i na co zwrócić uwagę podczas zakupu. Poznaj kilka cennych wskazówek.

Postaw na doświadczonych producentów

Przy zakupie zaawansowanych maszyn piekarniczych zdecydowanie warto zaufać producentom, którzy stale podążają za nowoczesnymi trendami i od wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem wśród najbardziej wymagających klientów. Aby się o tym przekonać, wystarczy odwiedzić stronę http://ibis.net.pl/ i zapoznać się z szeroką ofertą nowoczesnych maszyn, które wyróżniają się najwyższą jakością i komfortem użytkowania. Klienci docenili szeroki asortyment produktów, dzięki czemu mogą sięgnąć po kompleksowe rozwiązania, które z pewnością znajdą zastosowanie w niejednej piekarni, pizzerii czy cukierni. Warto nadmienić, że każdy może liczyć na indywidualne podejście i profesjonalne wsparcie podczas dokonywania wyboru. To znakomita wiadomość dla najbardziej wymagających klientów.

Bogaty asortyment produktów

W szerokiej ofercie klienci z pewnością znajdą idealne rozwiązania, dzięki którym można znakomicie wyposażyć zakład pracy i zapewnić wsparcie nowoczesnych technologii. Dużym zainteresowaniem cieszą się miesiarki do ciasta, a także piece cukierniczo-piekarnicze, które stanowią obowiązkowy element wyposażenia każdej dobrej piekarni. Ponadto wybierać można spośród komór garowniczych, systemów załadunku i rozładunku, urządzeń linii do chleba, ubijaczek planetarnych, maszyn do kremów, dzielarko-zaokrąglarek do bułek, dzielarek hydraulicznych, rogalikarek, wałkownic, krajalnic do chleba, młynków do bułki tartej, smażalników do pączków, myjek do koszy i akcesoriów, czy też zmywarek tunelowych. Możliwości jest bardzo wiele. To bardzo wysokiej jakości produkty, które zostały skonstruowane przez prawdziwych profesjonalistów. Warto zaznaczyć, że w ofercie znajdziemy również urządzenia używane. Ponadto firma Ibis oferuje usługi serwisowe oraz części zamienne. 

Zaufaj profesjonalistom

Oferta firmy Ibis została skierowana do najbardziej wymagających właścicieli zakładów pracy, którzy stawiają na wysokiej jakości maszyny, co przekłada się na jakość wyrobu. Asortyment produktów przygotowany został przez prawdziwych specjalistów, którzy poznali wszystkie tajniki branży. Ich ogromna wiedza i wieloletnie doświadczenie to atuty, z których warto skorzystać przy wyborze maszyn.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here