Taśmy reklamowe

Taśmy reklamowe to doskonałe rozwiązanie na bezpieczne zapakowanie przesyłki. Dodatkowo pozwalają nadawcy na przemycenie dodatkowych informacji, które ułatwią promowanie marki. Taśmy pakowe z nadrukiem stały się w ostatnich latach niedrogim, ale jakże skutecznym nośnikiem reklamy w branży e-commerce. Budowanie świadomości marki poprzez spójną komunikację marketingową przynosi pożądane efekty.

Taśmy reklamowe – czym się charakteryzują?

Taśma reklamowa to niezbędny element wyposażenia firm, które prowadzą sprzedaż wysyłkową, ale sprawdzają się także w sklepach stacjonarnych. Te spersonalizowane akcesoria do pakowania doskonale zabezpieczają przesyłki i opakowania produktowe przed niechcianym otwarciem. Cechują je świetne właściwości klejące, które są gwarancją bezpieczeństwa zawartości paczki podczas jej transportu lub przechowywania. Właściwie nie ma możliwości, aby opakowanie oklejone taką taśmą zostało otwarte bez jej naruszenia. Taśmy reklamowe sprzedawane są w różnych rozmiarach i w rozmaitych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu można je idealnie dostosować do identyfikacji wizualnej firmy.

W jaki sposób taśmy reklamowe promują markę?

Najpowszechniejszym sposobem wykorzystania taśm reklamowych jest oklejenie nimi przesyłek z wysyłanym do klienta towarem. Odbiorca, który otrzymał właśnie tak zabezpieczoną paczkę, od razu wie, kto jest jej nadawcą. Dzięki temu znacznie łatwiej identyfikuję markę i zapamiętuje jej logotyp. Dodatkowo w jego świadomości buduje się profesjonalne podejście sprzedawcy do klienta, dla którego estetyczny wygląd paczki ma fundamentalne znaczenie. Rzucający się w oczy wygląd opakowania jest też czytelny dla wszystkich osób obsługujących przesyłkę. Odpowiednie zabezpieczenie przesyłki świadczy również o tym, że firma dba o zakupiony przez klienta towar. Zależy jej na tym, aby dotarł do odbiorcy w nienaruszonym stanie. Co ciekawe, taśmy reklamowe znajdują także inne zastosowania. Świetnie sprawdzają się podczas targów i wystaw, gdzie mogą przyciągnąć grono nowych odbiorców.

Szerokie możliwości kreowania wizerunku firmy

Taśma reklamowa to nie tylko sposób na budowanie świadomości marki. W wielu przypadkach staje się także okazją do komunikowania się z odbiorcami, a takim sposobem buduje się długotrwałe relacje z klientami. Na taśmie pakowej można umieścić dane adresowe firmy, które ułatwią klientom odnalezienie siedziby lub odwiedzenie strony internetowej. Taśma reklamowa może być równie dobrze wykorzystana do dzielenia się wydarzeniami z życia firmy czy aktualnie obowiązującymi promocjami. Na tego typu nośniku reklamowym można także umieścić spersonalizowany komunikat do odbiorcy, który pozwoli poczuć mu się wyjątkowo.

Wypromuj swoją firmę dzięki taśmom reklamowym od TCM Service!

Skutecznych sposobów na promowanie marki jest mnóstwo. Bez względu na to, czy Twoja firma dopiero rozpoczyna swoją działalność, czy posiada już ugruntowaną pozycję w branży, warto stać się widocznym. TCM Service wychodzi naprzeciw potrzebom klientom, oferując szeroką gamę taśm reklamowych. Skorzystanie z oferty firmy pozwoli ekonomicznie, ale zarazem niezwykle skutecznie zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here