Różnimy się od siebie. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym te różnice widać jak na dłoni. Smakują nam różne potrawy, podoba nam się różna muzyka, lubimy różny rodzaj wypoczynku. Dlaczego więc mielibyśmy z takim samym entuzjazmem odpowiadać na bardzo konkretne narzędzia motywacyjne wdrażane przez naszego pracodawcę? Wyciągając wnioski z wielu badań, do takich właśnie przemyśleń doszli eksperci Sodexo i w odpowiedzi na zapotrzebowanie swoich klientów stworzyli zupełnie unikatowy system kafeteryjny, dający możliwość indywidualnego wyboru benefitów pozapłacowych dla każdego pracownika. Jak to działa?

Motywacja szyta na miarę.

Dlaczego karty podarunkowe do drogerii, księgarń, sklepów odzieżowych, cieszą się tak wielką popularnością? Złośliwi twierdzą, że tego rodzaju prezenty pozbawione są emocjonalnego charakteru i najlepiej sprawdzają się w sytuacji, gdy nie dość dobrze znamy osobę, którą chcemy obdarować. Prawda jest jednak taka, że to nieskrępowana możliwość wyboru prezentu dokładnie takiego, jakiego oczekujemy sprawia, że lubimy zarówno dawać, jak i dostawać karty podarunkowe. Tak samo działa Sodexo Select – unikatowy system motywacyjny, który umożliwia pracownikom ułożenie indywidualnego pakietu motywacyjnego, dopasowanego dokładnie do ich potrzeb.

Poprzez intuicyjną platformę online pracownicy sami ułożą plan dla siebie, wybierając benefity, które trafiają dokładnie w ich potrzeby i zainteresowania. Dzięki systemowi kafeteryjnemu nie musisz dłużej decydować się na jednolite rozwiązania dla całego zespołu, które często niezbyt precyzyjnie trafiały w oczekiwania pracowników, narażając Cię na straty finansowe. Możesz też zapomnieć o intensywnych poszukiwaniach zaskakujących upominków czy atrakcji dla zespołu. Sodexo zdejmie z Ciebie ten ciężar, oferując gotowe i skuteczne rozwiązania, które precyzyjnie wpiszą się w potrzeby każdego z pracowników, bez względu na to, jak różnorodne preferencje będzie prezentował każdy z nich.

Szeroki wachlarz możliwości.

Sodexo przygotowało wiele różnorodnych propozycji, spośród których Ty i Twoi pracownicy z pewnością wybierzecie coś dla siebie. Ponieważ Sodexo dysponuje szerokim wachlarzem narzędzi, nawet jeśli Twój zespół jest bardzo zróżnicowany pod względem wieku i zainteresowań, masz pewność, że każdy z pracowników znajdzie benefit dla siebie. Osoby stawiające na zdrowy tryb życia i dbające o dietę, będą mogły skorzystać z dofinansowania do posiłków w ramach Karty Lunch Pass. Karta Flexi Pass to doskonałe narzędzie dla aktywnych, pozwalające na korzystanie z wielu obiektów sportowych i kulturalnych. Z Kuponami Podarunkowymi Twoi pracownicy zrobią wygodne zakupy, np. spożywcze, w wielu punktach w całym kraju. Sodexo Select umożliwia ponadto skorzystanie z dodatków o charakterze ogólnym, np. pożyczki, zapomogi, dofinansowania wczasów. Twoi pracownicy mogą też wybierać produkty marek partnerskich programu, np. kupony i karty do Douglasa, Vistuli, Empiku.

Korzyści dla Ciebie.

Sodexo Select to system stworzony po to, by ułatwiać Twoją pracę. Okres przedświąteczny już nigdy nie będzie kojarzył Ci się z gorączkową gonitwą. Nietrafione prezenty, benefity, które nie spotkały się z uznaniem – to przeszłość. Sodexo Select to łatwy, wygodny i skuteczny sposób na efektywną motywację całego zespołu. Odpowiednio zaprojektowana platforma doskonale dopasuje się do innych systemów kadrowo-płacowych i portali funkcjonujących w Twojej firmie. Dzięki temu łatwo będziesz mógł zarządzać systemem, a wygodne raporty umożliwią Ci zapoznanie się z potrzebami pracowników. Skuteczne rozwiązania pozwolą wybrać taką ścieżkę motywacyjną, która z jednej strony dopasuje się do potrzeb i zainteresowań zespołu, a z drugiej doskonale uwzględni możliwości budżetowe Twojej firmy. Sodexo Select to sprawdzony sposób na zwiększenie motywacji i zaangażowania swojego zespołu. Dzięki pełnej personalizacji benefitów każdy z Twoich pracowników poczuje się zauważony i doceniony, co przełoży się bezpośrednio na jego wkład w budowanie Twojej silnej marki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here