Projektowanie ulotek

Ulotka reklamowa jest w dużej mierze wizytówką twojej firmy. Niekiedy to właśnie za jej pośrednictwem potencjalny klient po raz pierwszy dowiaduje się o twojej działalności. Dlatego to szczególnie ważne, aby broszura reklamowa z twoim logiem oraz ofertą, była przygotowana profesjonalnie i rzetelnie. Nawet jeśli nie możesz pozwolić sobie na zatrudnienie grafika na etat, możesz skorzystać z usług firmy, która na zlecenie wykona dla ciebie projekt ulotki. Sprawdź kilka przydatnych wskazówek, które pomogą ci wybrać projektanta.

Projektowanie ulotek – sprawdź stronę projektanta

Większość przedsiębiorstw zajmujących się projektowaniem graficznym działa online. Dzięki temu, grafik może przygotować projekt twojej ulotki, nawet jeśli siedzibą firmy jest Toruń czy Bydgoszcz, a ty mieszkasz w Warszawie. Dlatego właśnie warto sprawdzić, jak usługodawcy związani z branżą graficzną prezentują się w sieci. Przede wszystkim zwróć uwagę na to czy strona internetowa jest czytelna oraz estetyczna wizualnie. Unikaj tych firm, których strony są przesadnie widowiskowe, kosztem przejrzystości.

Projektowanie ulotek – obejrzyj portfolio

Firma, która jest profesjonalna i działa na rynku od dłuższego czasu, powinna posiadać portfolio wykonanych projektów. Jeśli masz taką możliwość, przejrzyj wcześniejsze prace grafików, z którymi chcesz podjąć współpracę i zobacz czy taki styl ci odpowiada. To pozwoli ci też sprawdzić, dla jakich innych klientów firma wcześniej wykonała zlecenia. Na stronie https://izarysuje.pl/ znajdziesz grafików z bardzo obszernym portfolio. Jeżeli prac jest dużo, wybierz projekt ulotki, który ci się najbardziej podoba i zleć wykonanie twojej broszury w podobnym stylu.

Projektowanie ulotek – zwróć uwagę na formę druku

Rodzaj druku ma znaczenie, więc wybierz taki, który będzie odpowiadał potrzebom twojej kampanii. Potrzebujesz większego nakładu? Grafik poleci ci druk offsetowy. Natomiast, jeśli zależy ci na czasie, a jednocześnie nie potrzebujesz wielu egzemplarzy, druk cyfrowy sprawdzi się lepiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here