Montersi i Satel

Współpraca firmy Montersi z marką Satel zaowocowała wysokimi standardami, których mogą pozazdrościć nam zachodni producenci. Te dwie polskie firmy już od ponad 10 lat współtworzą najwyższej jakości inteligentne systemy alarmowe.

irma Montersi oferuje nowoczesne systemy alarmowe oraz inteligentne systemy monitoringu. Od ponad 10 lat Montersi są autoryzowanym dystrybutorem produktów marki SATEL -, która zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą urządzeń do inteligentnych systemów alarmowych. Firma opracowała nowoczesne systemy alarmowe, które dbają o bezpieczeństwo i ochronę obiektów oraz osób.

Systemy alarmowe dopasowane do potrzeb ludzi

SATEL to w 100% polska firma działająca na rynku już od ponad 25 lat. Cieszy się ogromną renomą i zaufaniem klientów. Charakterystyczną cechą oferty marki jest różnorodność oferowanego sprzętu oraz wdrażanie ekonomicznych rozwiązań alarmowych. SATEL dba o stały rozwój swoich urządzeń, pilnuje wciąż zmieniających się wymagań rynku, dzięki czemu sprzęt dojrzewa i rozwija się wraz z potrzebami użytkowników.

Wśród katalogu produktów SATEL znajdziemy urządzenia do systemów alarmowych, automatyki domowej, sygnalizacji pożarowej, kontroli dostępu oraz monitoringu. Warto podkreślić, że asortyment firmy powstaje w Polsce rękami polskich specjalistów. Jeszcze na etapie produkcji wszystkie urządzenia SATEL przechodzą pełne wewnętrzne testy funkcjonalności.

O jakości produktów świadczy wdrożenie normy ISO 9001:2000. Dzięki temu urządzenia są perfekcyjnie wykonane, funkcjonalne i dopasowanie do potrzeb ludzi. Doceniają to nie tylko użytkownicy, ale także instalatorzy.

Wieloletnie doświadczenie w poprawie bezpieczeństwa

Polska firma SATEL zatrudnia 270 pracowników, a asortyment obejmuje 400 technologicznie zaawansowanych urządzeń. Specyfika produktów umożliwia tworzenie systemów alarmowych pod indywidualne wytyczne.

Tworzenie nowoczesnych rozwiązań w systemach zabezpieczeń pozwala uczestniczyć w czymś ważnym – to w końcu praca nad poprawą bezpieczeństwa osób oraz obiektów. Marka SATEL do swojej pracy podchodzi z pasją, podobnie jak Montersi mogący zaoferować swoim klientom produkty najwyższej jakości.

Profesjonalnie wspieramy naszych klientów

W firmie Montersi wszyscy jesteśmy miłośnikami kompleksowych rozwiązań. Naszym klientom oferujemy solidną wiedzę na temat systemów alarmowych oraz praktykę poprzedzoną wieloletnim doświadczeniem. Na tym nie poprzestajemy – nasza oferta to także szeroki zakres wsparcia i unikalne szkolenia warsztatowe dla instalatorów.

Naszych współpracowników nigdy nie pozostawiamy samych z problemami. Oferujemy pomoc techniczną i wsparcie w razie problemów i trudności, które przecież mogą zdarzyć się każdemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here