Brexit nadchodzi. Współpracuj z KANCELARIAMI PRAWNYMI.

Brexit nadchodzi wielkimi krokami. W konsekwencji Wielka Brytania wyjdzie poza strefę Unii Europejskiej. Dąży do tego, by samodzielnie ustalać reguły prowadzenia działalności gospodarczej na swoim terytorium. Mimo to wielu Polaków zastanawia się, jak założyć firmę w Anglii i jakie są plusy takiego rozwiązania.

Jakie potencjalne zagrożenia niesie ze sobą BREXIT?

Brexit jest poważnym wyzwaniem nie tylko dla Wielkiej Brytanii, ale również państw członkowskich Unii Europejskiej. Może wywrzeć duży wpływ na branżę żywnościową i transportową. Należy również spodziewać się zmian w polityce migracyjnej. Warto jednak pamiętać, że zmiany obejmą osoby, które dopiero przyjadą do Anglii. Polacy mieszkający już w Wielkiej Brytanii nie muszą wpadać w panikę.

Brexit niesie ze sobą pewne zagrożenia. Jednym z nich jest większa konkurencyjność Anglii na rynkach państw trzecich. Być może niezbędne będzie znalezienie nowego rynku eksportu.

Co to jest spółka LDT i jakie są jej zalety?

W Wielkiej Brytanii działa ponad 3,5 miliona spółek z ograniczoną odpowiedzialnością LTD. Rejestracja spółki LTD jest szybkia i łatwa. Wszystkie formalności możesz załatwić online. Teraz możesz założyć spółkę w ciągu kilku godzin. Po zarejestrowaniu firmy w Companies House, zostaniesz objęty ochroną podatkową. Nazwa firmy jest chroniona przez prawo. To znaczy, że nikt inny nie może już używać takiej samej nazwy lub podobnej. Staniesz się bardziej wiarygodny dla swoich odbiorców.

Cena założenia spółki w Anglii jest bardzo atrakcyjna. Dlatego warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, zwłaszcza wtedy, gdy nie chcesz płacić wysokiego ZUS-u.  W niektórych branżach posiadanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zapewnia bardziej profesjonalny wizerunek.

Rozpoczęcie działalności w Polsce jest dość trudne i czasochłonne. Dlatego założenie spółki LTD stanowi doskonałą alternatywę. Dzięki temu możesz skorzystać z korzystnych ulg podatkowych. Wielka Brytania oferuje ciekawe rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Wybierając spółkę LTD, możesz liczyć na ochronę podatkową i bezpieczeństwo prawne. Co ważne, w Wielkiej Brytanii obowiązuje stabilny i bezpieczny system podatkowo-prawny. Pozbawiony jest zbędnych formalności. Dlatego wielu polskich przedsiębiorców szuka odpowiedzi na pytanie, jak założyć firmę w Anglii.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z profesjonalną kancelarią?

Jeśli zastanawiasz się, jak założyć firmę w Anglii, skorzystaj z pomocy specjalistów. Kancelaria Semper Paratus Legal House LLP specjalizuje się w rejestracji spółek LLP i LTD na terenie Irlandii i Wielkiej Brytanii. Ponadto zajmuje się rozliczeniami i księgowością dla spółek LTD. Oferuje pomoc w założeniu spółki LTD na każdym etapie. Proponuje m.in. profesjonalną poradę prawną i wsparcie przy wypełnianiu wszystkich niezbędnych formularzy.

Zapewnia obsługę klienta na najwyższym poziomie. Korzysta z nowoczesnego systemu księgowego. Gwarantuje ochronę podatkową przedsiębiorcy. Pracownicy dysponują dużą wiedzą i doświadczeniem. Biorąc pod uwagę aktualny stan prawny, branżę i charakter działalności klienta, zaproponują najlepsze rozwiązanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here