W jaki sposób reklamować się we Wrocławiu?

Wrocław, stolica województwa dolnośląskiego, jest znanym na całym świecie miastem. To tu mieszkają setki krasnoludków (do szukani, których zachęcają wielkie przydrożne billboardy czy bardziej dyskretne reklamy zewnętrzne na budynkach, słupach ogłoszeniowych czy przystankach). Jest to także polskie miasto o największej liczbie mostów – we Wrocławiu jest ich aż 101 (przed II Wojną Światową było 3 razy tyle)! To swoista reklama zewnętrzna i wizytówka miasta ściągająca miłośników tego typu ciekawostek.

Wrocław, stolica województwa dolnośląskiego, jest znanym na całym świecie miastem. To tu mieszkają setki krasnoludków (do szukani, których zachęcają wielkie przydrożne billboardy czy bardziej dyskretne reklamy zewnętrzne na budynkach, słupach ogłoszeniowych czy przystankach). Jest to także polskie miasto o największej liczbie mostów – we Wrocławiu jest ich aż 101 (przed II Wojną Światową było 3 razy tyle)! To swoista reklama zewnętrzna i wizytówka miasta ściągająca miłośników tego typu ciekawostek.

Dzięki bogatej tradycji historyczno-kulturowej, do Wrocławia przez cały rok garną tysiące turystów. Już w drodze mijają reklamy zewnętrzne, które informują o najważniejszych atrakcjach. Któż z gości nie był obejrzeć słynną Panoramę Racławicką, malowniczy Stary Rynek z Ratuszem i malowniczymi kamieniczkami? A przecież rozmieszczone w wielu miejscach billboardy informują o jeszcze innych atrakcjach. Ich wynajem jest wart zainwestowanych w promocję środków. Dzięki zaangażowaniu speców od marketingu powierzchnie reklamowe są nie tylko użyteczne, ale także dyskretnie wtapiają się w krajobraz danej części miasta.

Dolny Śląsk to nie tylko zagłębie górnicze, ale także „kopalnia” biznesowych talentów. We Wrocławiu ma siedzibę wiele firm o zasięgu lokalnym, krajowym czy ogólnoświatowym. Przedstawiciele znanych korporacji wykorzystują powierzchnie reklamowe. Dzięki wynajęciu dobrego miejsca, mogą zasygnalizować o swoich produktach czy wykonywanych usługach. Cennik reklamzewnętrznych jest ustalany indywidualnie dla potrzeb klienta.

Wrocław to także miejsce spotkań studentów, fanów wielu dyscyplin sportowych (w tym piłki nożnej, siatkówki czy …) oraz miłośników różnych form kultury. Na kolorowych billboardach w różnych dzielnicach miasta zarówno mieszkańcy, jak i goście mogą dowiedzieć się o aktualnych rozgrywkach ligowych, wydarzeniach muzycznych czy teatralnych. Reklama w stylu outdoorwychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnego konsumenta.

W zabieganym świecie wynajem powierzchni reklamowej w dobrej lokalizacji jest bardzo ważny. Cena za reklamę zewnętrznąjest również uzależniona od wielkości billboardu. Wiadomo, że im większa, tym podnosi się kosz przygotowania oraz umieszczenia reklamy. Bardzo popularną formą jest citylight – rodzaj reklamy zewnętrznej umieszczonej za szybą lub pleksi. Umieszczona na przystankach, witrynach sklepowych czy budynkach, często podświetlona, by była widoczna także w nocy, jest idealną powierzchnią reklamową przeznaczoną pod wynajem dla dużych i małych przedsiębiorstw. Billboardy reklamowe we Wrocłąwiu, można wynająć klikając na link: https://www.znajdzreklame.pl/billboardy/wroclaw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here