Porównanie rożnych zegarków hybrydowych

Zegarki hybrydowe to modele, które łączą w sobie zalety standardowego, analogowego sprzętu oraz smartwatcha. Dzięki temu ich wygląd przypomina analogowy zegarek i działają długo przez klasyczny, kwarcowy mechanizm, ale także monitorują parametry organizmu, posiadają tryby sportowe czy umożliwiają zmianę niektórych elementów tarczy. Wszystkie dodatkowe funkcje oprócz po prostu pokazywania godziny czy daty są ukryte we wnętrzu urządzenia. Zegarki te stały się bardzo popularne w ostatnich latach, dzięki swoim licznym zaletom. Przygotowaliśmy dla Ciebie ranking najlepszych zegarków hybrydowych, który możesz znaleźć TUTAJ

Fossil Q Accomplice

Q Accomplice to smukły, niezwykle funkcjonalny zegarek hybrydowy, który wygląda jak tradycyjny zegarek, ale działa jak smartwatch. Działa na aplikacji Fossil Q App i jest kompatybilny z kilkoma różnymi telefonami. Możesz nawet używać swojego telefonu z zegarkiem, co jest świetną funkcją, jeśli jesteś właścicielem smartwatcha. Jeśli rozważasz ten zegarek, możesz pobrać aplikację Fossil Q App i zainstalować ją zarówno na iPhone’ach, jak i Androidzie.

Q Accomplice jest lekki i wygodny w noszeniu i posiada tarczę zegarka o średnicy 38 mm. Jest to smartwatch, który może śledzić kroki i dystans. Zegarek rejestruje również kalorie i może synchronizować się z aplikacjami do fitnessu i aktywności, takimi jak Google Fit i Under Armour. Q Accomplice dopasowuje się również do połączenia Bluetooth Twojego telefonu, dzięki czemu możesz odbierać połączenia i SMS-y nosząc go. Q Accomplice ma również pół roku pracy na baterii.

Skagen Hybrid HR

Przy wszystkich funkcjach smartwatcha, ten zegarek nadal wygląda i czuje się jak tradycyjny zegarek. Jego tarcza i wyświetlacz są wykonane tak, aby wyglądały jak klasyczne, wysokiej jakości szwajcarskie zegarki. Jego zasilany kwarcowo chronograf oferuje dokładne odczyty czasu i innych ważnych szczegółów. Jego system podwójnego oświetlenia LED zapewnia wystarczającą ilość światła dla wyraźnego widzenia czasu.

Skagen Hybrid HR ma 42 mm tarczę i fizyczne wskaźniki czasu wokół jego wyświetlacza. Nie rozciąga się on na cały przód, ale jest wystarczająco duży dla jego przeznaczenia, zwłaszcza w wariancie 42 mm. Jest również bardzo łatwy do odczytania, ponieważ jest czarno-biały i zużywa mniej energii niż normalny wyświetlacz. W porównaniu z innymi smartwatchami, Skagen Hybrid HR oferuje wiele cech tradycyjnego zegarka.

Fossil Gen 6 Hybrid

Brandfield jest oficjalnym sprzedawcą zegarków marki Fossil. Fossil Gen 6 Stella Hybrid Smartwatch FTW7064 to modny damski smartwatch hybrydowy. Posiada tarczę zegara w kolorze Rose gold, skórzany pasek oraz obudowę ze stali nierdzewnej. Oprócz tego, że jest świetnym zegarkiem dla kobiet, spełnia również swój podwójny cel, jakim jest utrzymanie czasu kobiety i jej zmysłu mody na tej samej stronie.

Jak większość smartwatchy, Fossil Gen 6 Hybrid również wykorzystuje wyświetlacz e-ink do wyświetlania informacji. Dzięki temu urządzenie ma znakomitą żywotność baterii i czytelność na zewnątrz. Pomimo imponującej żywotności baterii, wyświetlacz Gen 6 Hybrid będzie wyświetlał tylko podstawowe informacje. Użytkownicy będą chcieli mieć oko na swój telefon, aby uniknąć przegapienia ważnych powiadomień.

Garmin Vivomove Sport

Garmin Vivomove Sport to hybrydowy smartwatch, który współpracuje ze smartfonem z systemem Android, aby monitorować sen, tętno i dystans. Zegarek pokazuje również powiadomienia i informuje o tym, ile kalorii spaliłeś w ciągu dnia. Zegarek może działać do pięciu dni na jednym ładowaniu i może być noszony zarówno w trybie zegarka, jak i śledzenia fitness. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową Techpolska.pl

Dzięki wbudowanemu GPS Vivomove Sport jest dobrym wyborem dla osób, które chcą pozostać w kontakcie ze światem. Zegarek powiadamia również o SMS-ach i e-mailach, aktualizacjach pogody i wydarzeniach z kalendarza. Pozwala także odpowiadać na wiadomości za pomocą zaprogramowanych komunikatów. Możesz również dostosować tarczę zegarka, wybierając spośród setek dostępnych wzorów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here