Opinie o franczyzie Żabka

Markety Żabka stają się coraz popularniejsze. Aż 97% Polaków bez wahania rozpoznaje tę markę. Skuteczność Żabki to system franczyzowy. To niezwykle skuteczny styl prowadzenia działalności, który charakterystyczny jest dla największych marek XXI wieku.

Odkryj możliwości franczyzy sieci Żabka – najpierw wyjaśnijmy jednak, o co chodzi z tym typem prowadzenia działalności

W XX wieku duże marki zorientowały się, że istnieje jedna zasadnicza przeszkoda w ekspansji na obce rynki. Problemem są bariery i brak odpowiedniej kadry, która będzie rozumiała potrzeby lokalnej ludności. Dlatego też odkryto na nowo system franczyzowy. Wywodzi się on z zamierzchłych czasów, a jego sposób funkcjonowania niewiele się na przestrzeni wieków zmienił. We franczyzie istnieją dwie strony – franczyzobiorca i franczyzodawca. Ten pierwszy jest członkiem lokalnej społeczności. To osoba z otwartym umysłem, przedsiębiorcza, chcąca wyzwań. Franczyzodawca to marka, która pragnie inwestować w kolejne rynki, kształtować branżę w obrębie danego kraju i poprawiać sprzedaż usług oraz artykułów. Franczyza pozwala temu pierwszemu na korzystanie z zasobów większej marki. Należy do nich zaliczyć:

  1. Potencjał marketingowy – duża marka w prosty sposób promuje swoje usługi i produkty. Ma ona znacznie większą siłę przebicia        w mediach, poświęca także dużo więcej środków na ten cel.
  2. Sieć logistyczna – łańcuch dostaw jest kluczowy, a jeśli nie dysponujemy odpowiednimi umowami lub transportem, będzie nam ciężko konkurować z innymi sklepami.
  3. Korzystne kontrakty – dostawcy wolą współpracować z dużymi sieciami, bo po prostu są w stanie sprzedać im duże ilości swoich towarów.
  4. Wsparcie techniczne – kursy, pomoc ekspertów, edukacja – to wszystko, co jest potrzebne do poprawy sprzedaży i rozwoju.
  5. Infrastruktura i innowacja – firmy mają specjalne systemy lojalnościowe, aplikacje, wewnętrzne systemy kontroli. Przyjmując umowę franczyzową, zyskujemy do nich dostęp. Ułatwia to zarządzanie placówką, a także samą sprzedaż.

Jak widać, korzyści jest sporo. Franczyzobiorca może zaoferować za to siebie – swoje umiejętności, czas, wiedzę o lokalnej ludności oraz doświadczenie. Obie strony zyskują.

Żabka franczyza opinie – czy warto współpracować z siecią?

Franczyza Żabka to jedna z popularniejszych sieci tego typu w Polsce. Oferuje ona współpracę ambitnym, uzdolnionym osobom, które pragną się sprawdzić w roli lidera. Żabka to sklep, który prowadzi systematyczną ekspansję i cieszy się zaufaniem klientów. Dysponuje unikatowymi artykułami, sprzedaje także ciepłe przekąski i kawę w ramach Żabka Cafe. W ostatnim czasie lokale Żabka otworzyły się na usługi pocztowe. Opinie o marce wśród klientów są raczej pozytywne – doceniają oni ilość możliwości pojedynczej placówki.

Żabka franczyza opinie – czy zarobki są na wysokim poziomie?

Franczyza Żabka od początku swojego istnienia aktywnie działa, by wspierać swoich franczyzobiorców. Finanse to jeden z najbardziej istotnych aspektów prowadzenia działalności tego typu. Czy warto pod tym kątem współpracować z siecią? Franczyza Żabka w 2020 oferuje specjalny bonus dla rozpoczynających swą pracę franczyzobiorców. Aż 16 000 złotych netto miesięcznie przez pierwszy rok działalności zdecydowanie kusi. Szczególnie że kwota początkowa wynosi zaledwie 5 000 złotych. Sieć budzi zainteresowanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here