Najciekawsze oferty telefonii komórkowej dla nowych klientów

Rozważasz przeniesienie numeru i nie wiesz, jakiego operatora warto wybrać? Podpowiadamy na przykładach trzech pakietów dla nowych klientów od różnych dostawców.

1. Plus i pakiet Plus.80

Plus.80 to nowy pakiet od Plusa, który kosztuje 189 zł miesięcznie i zawierany jest na 24 miesiące. Nie jest to oferta najtańsza, ale interesująca. Darmowe połączenia na telefony komórkowe są tu bez limitu, podobnie z połączeniami na telefony stacjonarne. Za darmo wysyłać będziemy też SMS-y i MMS-y. W ramach abonamentu dostajemy też 24 GB Internetu w Polsce oraz 5,8 GB do wykorzystania na terenie Unii Europejskiej. Do abonamentu dokupimy flagowca Samsunga – Galaxy Note 10+ już za 499 zł. Co ciekawe, to możliwość wyboru usługi premium: HBG GO, Liga Mistrzów z IPLA albo Tidal. Jedną z nich możemy mieć za darmo i to przez pełne 24 miesiące trwania umowy. Jeśli mamy dużą rodzinę, to pewnie docenimy też możliwość dokupienia kolejnych kart SIM za połowę ceny.

2. Play Solo L

Solo L od Playa to propozycja dla tych, którzy mało wyjeżdżają – nie ma tu darmowych rozmów międzynarodowych ani pakietu danych do wykorzystania w Unii Europejskiej. W zamian za to jest największy pakiet Internetu wśród polskich dostawców – 35 GB! Wśród dodatków znajdziecie darmowy dostęp do telewizji Play NOW, a przez pierwsze 6 miesięcy – bezpłatny Tidal. Poza tym 6 miesięcy darmowego abonamentu proponuje Play za przeniesienie numeru.

3. INEA

INEA to poznański dostawca, który wykorzystuje infrastrukturę Play. Swoim klientom proponuje za to nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, darmowe pierwsze 3 miesiące, zagraniczny roaming i telefon Xiaomi Redmi Note 7 lub 6A w korzystnej cenie. Przeniesienie numeru do INEA będzie najkorzystniejsze, jeśli zdecydujemy się przy okazji na inne usługi tego dostawcy, np. Internet (INEA posiada w ofercie najszybszy światłowód w Polsce – 10 Gb/s) czy telewizję cyfrową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here