szatnia w silowni

Kluby fitness oraz siłownie przyciągają wielu miłośników zdrowego stylu życia. Dla wygody i higieny trenujących, powinieneś zadbać nie tylko o odpowiednie, wysokiej jakości sprzęty, ale i zaplecze. Mowa o szatniach. Co powinno znaleźć się w ich podstawowym wyposażeniu? Podpowiadamy!

Szafki skrytkowe to podstawa

Każdy, kto przychodzi na trening chce przebrać się w wygodne ubrania. Jako właściciel siłowni powinieneś zapewnić mu możliwość bezpiecznego pozostawienia swojej odzieży na czas ćwiczeń. Wszystkie szafki skrytkowe zamykane są na klucz, kłódkę lub zamek szyfrowy. To od Ciebie zależy, którą formę zabezpieczenia wybierzesz.

Szafki skrytkowe są zgrabne, a jednocześnie pojemne. Klient może zostawić w nich kurtkę, ubrania, buty czy ręcznik oraz drobne przedmioty osobiste.

Jeśli w ofercie sklepów nie możesz znaleźć modułu składającego się z tylu szafek, ilu potrzebujesz, pamiętaj, że zawsze możesz zestawić ze sobą kilka produktów, dzięki czemu stworzysz tyle przestrzeni do przechowywania, ile potrzebujesz. Co ważne, szafki skrytkowe dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Oznacza to, że możesz dobrać je tak, aby pasowały do wystroju szatni, kolorów będących motywem przewodnim klubu lub zgodnie z własnymi upodobaniami. Dziś na rynku możesz kupić nie tylko te w odcieniach bieli i szarości, ale też czerwone, pomarańczowe, zielone czy niebieskie. Wybór jest naprawdę szeroki!

Szafki skrytkowe świetnie sprawdzą się w szatni. Te produkty, na które warto zwrócić uwagę, pokryte są wysokiej jakości farbą proszkową. Dzięki temu są odporne na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne.

Do szafek skrytkowych warto dobrać ławeczki, które zwiększą komfort podczas przebierania.

Lustro i suszarki

Niezależnie od tego czy będzie to szatnia męska, czy damska, w każdej z nich powinno znaleźć się duże lustro oraz przynajmniej jedna suszarka do włosów. Po treninegu wiele osób decyduje się na wzięcie prysznica jeszcze na siłowni. Mało kto zabiera ze sobą na ćwiczenia własną suszarkę do włosów. Sprzęt na miejscu pozwala wysuszyć głowę, dzięki czemu Twój klient nie będzie narażony na przewianie i późniejszy ból, co mogłoby go wyeliminować z treningów na jakiś czas.

Lustro służy do tego, aby móc ułożyć sobie fryzurę, poprawić makijaż lub skontrolować wygląd.

Warto dodać, że siłownie, które posiadają dobrze wyposażone zaplecze są o wiele chętniej wybierane przez klientów, niż te, które nie dbają o ich potrzeby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here