czwartek, Kwiecień 19, 2018

Pojemnik KLT

0

Logistyka w przemyśle stała się główną siłą, która decyduje o sukcesie lub o jego braku. Dzieje się tak dlatego, że obecnie dominującym systemem produkcyjnym jest system ssący. System ssący opiera się na zamówieniach z rynku, a jego założenia są odwrotne do założeń produkcji masowej, która rynek zalewa towarem czekającym na sprzedaż.

Jak znajdę numer?

0

Kiedyś wystarczało posiadać papierową książkę telefoniczną, aby znaleźć konkretny numer telefonu. W innym przypadku pozostawała telefoniczna informacja o numerach. Niewygoda ówczesnych książek polegała na tym, że każda zawierała telefony wyłącznie z konkretnego miasta lub gminy. Jeśli mieszkańca Krakowa interesował numer warszawski, zaczynały się schody.

Wózek widłowy – do czego służy i jakie funkcje może spełniać?

0

Wózek widłowy jest urządzeniem wykorzystywanym w transporcie wewnętrznym – w magazynach, sortowniach, halach produkcyjnych, centrach logistycznych oraz sklepach wielkopowierzchniowych. Jego podstawową funkcją jest transport ładunków o dużej masie na bliskie odległości. Jednakże za sprawą osprzętu wózki widłowe można wykorzystywać również do odśnieżania, ważenia, sortowania warzyw i owoców oraz podnoszenia osób.

Biznes odporny na kryzys

0

System Zarządzania Ciągłością Działania to swego rodzaju koło ratunkowe dla organizacji. Dzięki wprowadzeniu zasad normy ISO 22310 firma jest doskonale przygotowana na różnego rodzaju zagrożenia, które mogą spowodować przerwę w działaniu lub nawet zamknięcie biznesu.

Czym są akty notarialne?

0

Akty notarialne mogą być sporządzane wyłącznie przez wykwalifikowanych notariuszów (a także zastępców), chociaż zdarzają się odstępstwa od tej reguły. Zadaniem notariusza jest spisanie oświadczeń obu stron, odczytanie zredagowanej treści, a także podpisanie. Oryginały pozostają w kancelarii notarialnej, a zainteresowani mogą otrzymać ich odpisy.

Zalety outsourcingu księgowości

0

Outsourcing usług księgowych jest skierowany przede wszystkim do przedsiębiorstw, które nie mają własnego działu księgowości wewnętrznej. Polega ona na powierzeniu prowadzenia ksiąg podatkowych i rachunkowych zewnętrznej firmie zajmującej się księgowością.

Dystrybutory na wodę

0

Firmy prześcigają się dziś w serwowaniu udogodnień dla swoich pracowników. Obok co raz nowocześniejszych ekspresów do kawy normą stają się cotygodniowe dostawy świeżych owoców, czy też zniżki na obiekty sportowe. W żadnym biurze nie może jednak zabraknąć, przynajmniej latem, dystrybutorów czystej wody pitnej.

Jak wybrać odpowiedniego producenta pojemników plastikowych?

0

Skrzynki z tworzywa to codzienność praktycznie każdego przedsiębiorcy, a producent pojemników plastikowych na stałe figuruje w naszych danych partnerskich. Niestety jednakże często całą sprawę wyboru odpowiedniego producenta skrzyń składanych traktujemy nieco po macoszemu, co jest poważnym błędem. Dlaczego?

Dlaczego klienci kupują wzrokiem?

0

Klienci sklepów najchętniej wybierają produkty, które wyglądają świeżo i naturalnie. Aby wyeksponować te cechy w maksymalnym stopniu, konieczne jest więc zastosowanie odpowiedniego oświetlenia. Dobrze wybrane i właściwie rozmieszczone oprawy wpływają na sprzedaż, stąd warto zadbać o ten element wyposażenia sklepu.

Po co organizacji system zarządzania jakością?

0

Jakość jest niezmiernie ważna w każdej organizacji. Dbanie o nią przekłada się na dłutorwały sukces firmy. System zarządzania jakością według normy ISO 9001:2015 pozwala organizacji zwiększyć efektywność działań oraz poprawić wyniki finansowe. Kluczowymi elementami tego systemu są nie tylko narzędzia, procedury i procesy, ale przede wszystkim ludzie i relacje między nimi.

ZOBACZ TEŻ