niedziela, Listopad 29, 2020

Pożyczki przez internet

0
pożyczki przez internet

Czasami zdarza się, że są nam potrzebne pieniądze na już, ale niestety nie posiadamy karty kredytowej, ani zdolności, żeby udać się po pieniądze do banku. Dla takich ludzi skierowana jest oferta firm pożyczkowych. Zanim jednak ktoś zdecyduje się na pożyczkę z parabanku, powinien dokładnie przeczytać warunki umowy, żeby później uniknąć nieprzyjemnego rozczarowania.

Na czym polegają pożyczki społecznościowe?

0
Na czym polegają pożyczki społecznościowe

Pożyczki społecznościowe są w Polsce wciąż stosunkowo mało popularne, ale powoli zaczyna się to zmieniać. To warta uwagi forma pożyczek, która ma pewne kluczowe zalety, sprawiające, że może się ona okazać dobrą alternatywą dla pożyczania od rodziny czy tradycyjnych kredytów bankowych. W takim razie, na czym dokładnie polegają pożyczki społecznościowe? Co warto o nich wiedzieć i czy są one opłacalne?

Pożyczki społecznościowe – co to jest?

Pożyczki społecznościowe, jak wskazuje sama nazwa, są pożyczkami udzielanymi bezpośrednio przez członków społeczności. Oznacza to, że pożyczkodawcą nie jest bank czy firma pożyczkowa, która zajmuje się tym zawodowo, a prywatny inwestor, który dysponuje pewnymi oszczędnościami i chce je zainwestować właśnie w taki sposób.

Osoba prywatna, w przeciwieństwie do instytucji, której główną osią działania jest udzielanie pożyczek, może wymagać mniejszej ilości formalności związanych z pożyczką. Cały proces będzie więc wygodniejszy i szybszy. Jednocześnie pożyczkodawca to osoba dla nas obca, więc nie ma problemu z jakąkolwiek niezręcznością czy konfliktami, co często się zdarza w przypadku pożyczek od znajomych czy rodziny.

Więcej informacji na temat pożyczek społecznościowych można znaleźć pod adresem https://splatakredytow.pl/pozyczki-spolecznosciowe/. Warto zainteresować się tym produktem finansowym szczególnie, jeśli zależy nam na czasie i minimalnej ilości formalności.

Czy pożyczki społecznościowe się opłacają?

Warunki pożyczek społecznościowych mogą różnić się w zależności od inwestora, ale, ogółem mówiąc, jest to dość korzystna forma pożyczania. Możliwe jest wynegocjowanie niskiej prowizji i oprocentowania, a także ustalenie indywidualnych warunków spłaty, odpowiednich do danej sytuacji. W przypadku banków czy firm pożyczkowych przyjęty jest jeden wzór działania i zmienienie warunków pożyczki pod potrzeby konkretnej osoby może być trudne.

Pożyczki społecznościowe nie są z reguły pożyczkami celowymi, co oznacza, że pozyskane za ich pomocą środki można wydać w dowolny sposób, bez konieczności przedstawiania jakichkolwiek faktur lub rachunków. Kwoty tego typu pożyczek, a także maksymalne okresy spłaty są bardzo różnorodne i zależą od możliwości i preferencji zarówno inwestora, jak i pożyczkobiorcy.

Pod warunkiem odpowiedniego dobrania inwestora i zadbania o właściwą umowę, pożyczki społecznościowe są w pełni bezpieczne. Żeby oszczędzić czas i pieniądze, a także mieć pewność, że nikt nas nie oszuka, warto tego typu pożyczki zaciągać przy pomocy dobrego pośrednika kredytowego, dostępnego tutaj: https://splatakredytow.pl/pozyczki-spolecznosciowe/. Dzięki temu nie będziemy musieli sami szukać i weryfikować pożyczkodawcy, a zrobi to za nas wykwalifikowany ekspert.

Podsumowanie

Pożyczki społecznościowe to koncept popularny na Zachodzie, który może okazać się szczególnie korzystny dla osób znajdujących się w ciężkiej sytuacji i niemogących skorzystać z usług banków. Warto wspomnieć, że z tego typu pożyczek mogą korzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy, co jest szczególnie użyteczne biorąc pod uwagę ilość formalności związaną z kredytami dla firm.

Zmiana danych w CEIDG – mini przewodnik

0
CEIDG

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, to wszelkie zmiany danych musisz zgłosić do CEIDG. Inaczej mówić, wszystkie zmiany, które zaistniały w Twojej firmie musisz zgłaszać do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Jest to dokładnie ta sama baza, w której rejestrowałeś swoją działalność. Zmiana danych w na CEIDG jest całkowicie bezpłatna. Sprawdź, co trzeba zrobić, żeby uaktualnić dane swojej firmy w rejestrze przedsiębiorców.

Przeczytaj też: https://www.ipo.pl/zmiana-danych-w-ceidg-krotki-przewodnik/ 

Zmiana danych w CEIDG

O aktualizacji danych w CEIDG należy pamiętać w przypadku kiedy zmianę uległy:

 • twoje dane osobowe lub obywatelstwo,
 • nazwa działalności gospodarczej,
 • adres do doręczeń, adres stałego miejsca wykonywania działalności, adres zamieszkania,
 • dane kontaktowe firmy,
 • adres skrzynki ePUAP,
 • przedmiot wykonywanej działalności,
 • data rozpoczęcia działalności,
 • dane zarządcy sukcesyjnego,
 • dane przedstawiciela ustawowego innego niż kurator lub opiekun, syndyk, nadzorca lub zarządca w postępowaniu restrukturyzacyjnym,
 • małżeńska wspólnota majątkowa.

Aktualizację w najwygodniejszy i najszybszy sposób jest zrobić przez Internet. Korzystając ze strony Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Ile czasu mamy na zgłoszenie zmian?

Jeżeli chodzi o zmiany dotyczące: 

 • imienia, 
 • nazwiska, 
 • daty urodzenia (jeśli nie posiadasz numeru PESEL), 
 • dodatkowych określeń, które zostały dodane do nazwy firmy, informacji o obywatelstwie, 
 • adresu do doręczeń,
 • adres stałego miejsca wykonywania działalności gospodarczej, 

To wówczas w wyżej wymienionych przypadkach na zmianę mamy siedem dni. 

UWAGA! Niezwłoczne zgłoszenie, nie później niż w dniu roboczym następującym po dniu zmiany potrzebne jest w przypadku zmiany danych zarządcy sukcesyjnego.

Pozostałe zmiany możesz zgłosić w dogodnym dla siebie terminie. Są to zmiany dotyczące: 

 • daty rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej, 
 • daty zawieszenia i wznowienia wykonywania działalności gospodarczej,
 • informacji o istnieniu lub ustaniu małżeńskiej wspólności majątkowej.

Co jeszcze możemy zmienić za pośrednictwem CEIDG?

Zmiana danych firmy online za dotyczy również zmiany:

 • rachunku bankowego do urzędu skarbowego,
 • wpisu albo zmiany wpisu do REGON,
 • zgłoszenia identyfikacyjnego/aktualizacji NIP,
 • zgłoszenia rejestracyjnego w zakresie podatku VAT,
 • zmiany formy opodatkowania,
 • zawiadomienia o wyborze prowadzenia ksiąg rachunkowych,
 • numeru identyfikacyjnego uzyskanego w innych krajach do celów podatkowych lub ubezpieczeń społecznych,
 • pełnomocnika do CEIDG,
 • zarządcy sukcesyjnego do CEIDG.

Zobacz też: http://www.cnurt.pl/co-nalezy-wiedziec-o-uproszczonej-procedurze-zatrudnienia-cudzoziemca/ 

Palety i ich zastosowania w różnych gałęziach przemysłu

0
Palety i ich zastosowania w różnych gałęziach przemysłu

Palety to narzędzie powszechnie wykorzystywane przez przedsiębiorców z całego świata. Służą głównie do transportu towarów, ale znajdują zastosowanie również w magazynach. W zależności od parametrów przewożonych produktów, korzysta się z określonych rodzajów palet – standardowych lub nietypowych. Sprawdź, jak mogą usprawnić pracę Tobie i Twoim pracownikom!

Palety – wygodne narzędzie do przenoszenia i przechowywania towarów

Trudno wskazać osobę, która nigdy w swoim życiu nie widziała jakiejkolwiek palety. Swoją popularność zawdzięczają one przede wszystkim funkcjonalności i wygodzie, jaką zapewniają mimo niskich kosztów produkcji. Palety można spotkać w polskich miastach, takich jak Grudziądz, Poznań, Kraków czy Warszawa, ale również na całym świecie. Plastikowe palety wykorzystywane są w sklepach spożywczych, metalowe w przemyśle motoryzacyjnym, zaś drewniane sprawdzają się praktycznie w każdej branży. Umożliwiają łatwe i bezproblemowe przenoszenie towarów, dlatego muszą być dopasowane do specyfiki różnych produktów. Z tego względu w sklepach można nabyć nietypowe modele, ale także te najbardziej uniwersalne. Przedsiębiorcy najczęściej wybierają palety euro, z uwagi na ich standardowe parametry. Stosuje się je na całym świecie, więc nie ma takiej opcji, by nie sprawdziły się w którymś z magazynów. Te wyjątkowe palety mogą unieść towary o łącznej masie od 1000 do 1500 kg. I chociaż to oczywiste, że będą doskonałym rozwiązaniem w różnych gałęziach przemysłu, można wykorzystać je również w niestandardowy sposób.

Niestandardowe pomysły na wykorzystanie palet

Obecnie modne stało się życie zgodne z ideą less waste. Coraz częściej w restauracjach, pubach i kawiarniach tworzy się unikalne dekoracje właśnie z użyciem palet. Mogą to być meble, parkiety, a nawet schody. Niektórzy stosują tego typu rozwiązania również w swoich domach, ponieważ są ekologiczne, niedrogie i unikalne. Niezależnie od tego, do jakich celów planujesz wykorzystać palety, zadbaj o to, by były jak najlepszej jakości. Wpisując w wyszukiwarkę jedną z popularnych fraz, na przykład ,,palety Grudziądz”, znajdziesz strony takie jak http://e-palety.eu/, gdzie dostępne są wyłącznie jakościowe produkty. Dzięki odpowiedniej selekcji z pewnością znajdziesz propozycję idealną dla siebie. Pamiętaj, że dostępne są nie tylko modele nowe, ale również używane. Palety podbijają rynek, dlatego nie zostawaj w tyle i wybierz najlepsze rozwiązanie.

Wykorzystanie skrzynek i skrzyniopalet w przemyśle spożywczym

0
Wykorzystanie skrzynek i skrzyniopalet w przemyśle spożywczym

Różnego rodzaju pojemniki i skrzynki bardzo przydają się w transporcie i magazynowaniu produktów spożywczych. W zależności od rodzaju produktu, korzysta się powszechnie z drewnianych, plastikowych, rzadziej metalowych pojemników. Cechami bardzo pożądanymi w przypadku takich rozwiązań jest lekkość oraz trwałość. Te kryteria spełniają np. drewniane skrzyniopalety na warzywa.

Dlaczego warto korzystać z usług doradcy kredytowego?

0
Dlaczego warto korzystać z usług doradcy kredytowego

W pewnym momencie swojego życia każdy spotka się z sytuacją, w której będzie musiał zaciągnąć jakiś kredyt. Co w takiej sytuacji zrobić? Na pewno nie podejmować decyzji samodzielnie. Swoje kroki należy skierować do doradcy kredytowego. Dlaczego? Tego możesz dowiedzieć się z poniższego artykułu.

Kiedy potrzebny jest kredyt?

Kredyt może być większym bądź też mniejszym zastrzykiem gotówki. Wszystko zależy od tego, na jakie potrzeby zostanie przeznaczony. Może to być mały kredyt na bieżące wydatki, a może wiązać się on z zakupem samochodu, czy nawet domu. W przypadku niektórych produktów finansowych klient jest pilnowany, na co zostaną przeznaczone udzielone mu pieniądze, natomiast w części przypadków możliwości są zupełnie nieograniczone.

Dlaczego doradztwo kredytowe to ważna usługa?

Te produkty finansowe udzielane są na podstawie ustawy Prawo Bankowe, a także innych ustaw, jak ta o kredycie gotówkowym, czy też hipotecznym. Już samo to powinno skłonić laika w tej sprawie, do skorzystania z usług profesjonalisty. Osoba, która nie zna się na tym prawie, może zostać po prostu wprowadzona w błąd, bądź też nie zrozumieć niektórych zapisów przyszłej umowy. Kredyt to również produkt, który wiąże się z naprawdę sporymi kosztami, na które składają się oprocentowanie, a także opłaty i prowizje. To, jakiej one będą wysokości, częściowo wynika z prawa, a częściowo z regulacji i regulaminów poszczególnych banków. Czyli jak widać, pierwszym argumentem za tym, by skorzystać z usług profesjonalisty, jest to, że aby świadomie zaciągnąć kredyt, trzeba naprawdę sporo wiedzieć o bankowości. Poza tym doradca kredytowy pomoże:

 • Wybrać najlepszą ofertę – na rynku zawsze można znaleźć co najmniej kilkanaście różnych produktów kredytowych, które są łudząco do siebie podobne. Mogą się one różnić między sobą jedynie szczegółami. Właśnie takie drobne elementy są wychwytywane przez profesjonalnego doradcę kredytowego, który następnie analizuje każdą ofertę i dobiera do klienta tę, która jest dla niego najkorzystniejsza.
 • Świadomie podpisać umowę – wielu klientów banków w ogóle nie czyta umów, które są przez nich podpisywane. Po jakimś czasie, gdy orientują się, co podpisali, jest już za późno na to, by rezygnować z umowy. Doradztwo kredytowe to usługa, w ramach której profesjonalista w sposób przestępny wyjaśni najważniejsze zapisy umowy, z której wynikają prawa, jak i obowiązki kredytodawcy i kredytobiorcy, a następnie wyjaśni, co się z nimi wiąże.

Świadome zaciąganie zobowiązań finansowych wiąże się z odpowiednim przygotowaniem. Nie wystarczy tylko iść do banku i powiedzieć, że chce się kredyt. Aby nie dać się oszukać i skorzystać z najlepszej oferty, trzeba by poświęcić naprawdę sporo czasu na dokładną analizę każdej oferty kredytowej. Jednak po co to robić, skoro są osoby, które robią to za klientów i odpowiednio im doradzają?

Jeśli ktoś zamierza zaciągnąć kredyt, to pierwsze swoje kroki powinien skierować w kierunku doradcy kredytowego, a dopiero następnie udać się do odpowiedniego kredytodawcy.

Marketing przyszłości

0
Marketing przyszłości

Najogólniej rzecz biorąc, marketing internetowy oznacza działalność w Internecie, służącą w celach promocyjnych, wizerunkowych czy sprzedażowych wybranego produktu, przedsiębiorstwa bądź usługi. Jeden z najznakomitszych marketingowców – Philip Kotler, uznaje marketing cyfrowy za wytwór nowej generacji marketingu 4.0. Zauważa również, że jest on swoistą kontynuacją tradycyjnych form marketingu. Jeśli chodzi o konkretne narzędzia, to jeszcze kilka lat temu do najpopularniejszych należały blogi lub strony internetowe, to za ich pomocą identyfikowały się marki. Obecnie najskuteczniejsze okazują się strategie, przeprowadzane za pośrednictwem social mediów, takich jak np. Facebook, Instagram, YouTube. Co o tym zadecydowało? Przede wszystkim niebywała popularność wymienionych platform. Zwykło się już nawet mawiać: „nie masz Facebooka, to nie nie istniejesz”. Tylko w Polsce skupia on wokół siebie 50% populacji (dane z 2018 r.). Dlatego nie powinien dziwić fakt, że coraz więcej marek decyduje się na aktywną działalność w Internecie.

Argumenty za i przeciw

Na wstępie warto zaznaczyć, że trudno wymienić wady i zalety marketingu internetowego w ogóle. Wynika to z faktu, że skutki używania każdej z dostępnych platform mogą być zupełnie odmienne. Zanim podejmiemy odpowiednie kroki, musimy odpowiedzieć sobie na ważne pytanie – czy decydujemy się na zasięg płatny czy organiczny? Ten drugi, oznacza generowanie zasięgów w sposób samoistny. Należy jednak wziąć pod uwagę, że im więcej osób nas obserwuje, tym mniej naszych postów będzie do nich docierało. Pomijając ten aspekt, największe korzyści social mediów, to zdecydowanie ich ogólnodostępność, możliwość dotarcia do wybranych grup docelowych, również możliwość ekspozycji marki. Promocja w sieci prowadzona w sposób konsekwentny, a także kreatywny, skutkuje tym, że sprzedaż i popularność produktów/usług rośnie. Marketing internetowy pozwala również na budowanie relacji z nowo pozyskanymi klientami, jak i podtrzymywanie jej ze stałymi. Mimo wszystko działalność w Internecie może okazać się bardzo czasochłonna, co jest dość uciążliwe dla osób, które mają wiele innych obowiązków. Poza tym za wszelką cenę należy starać się unikać wszelkich kryzysów PR-owych, gdyż ich zażegnanie może być niełatwe lub wręcz niemożliwe.

Jak zacząć?

Kluczowa jest strategia. Jej opracowanie to podstawowy element skutecznej działalności marki w Internecie. Oczywiście, wiele osób decyduje się podjąć aktywność metodą prób i błędów i niekiedy jest to rozwiązanie, ale nie gdy chcemy, aby efekty naszej pracy były zauważalne niemal natychmiast. Dlatego pierwszy krok to STRATEGIA. Wyróżnia się jej następujące etapy:

 • wyznaczenie celów,
 • analiza sytuacji wyjściowej w firmie,
 • określenie grupy docelowej – tworzenie persony,
 • tworzenie planu komunikacji,
 • określenie budżetu,
 • wybór konkretnych narzędzi,
 • opracowanie harmonogramu.

Na podstawie gotowej strategii można przystąpić do realnych działań w sieci. W dalszym procesie najważniejsze pozostają konsekwencja w działaniu i regularność.

Przedłużenie spłaty pożyczki — na czym polega, ile kosztuje, czy warto z niego skorzystać?

0
Przedłużenie spłaty pożyczki

Jeśli nie jesteś w stanie terminowo zwrócić pożyczki pozabankowej, możesz skorzystać z przedłużenia terminu spłaty. Taką usługę oferuje obecnie większość pożyczkodawców. W artykule wyjaśnimy, na czym polega przedłużenie, ile kosztuje i czy warto z niego skorzystać.

Ogromna dostępność szybkich pożyczek pozabankowych sprawia, że sięga po nie coraz więcej Polaków. Niestety, wielu z nich podejmuje decyzje impulsywnie, bez uprzedniego sprawdzenia własnych możliwości finansowych. Efektem takiego stanu rzeczy są opóźnienia w spłacie chwilówek.

Konsekwencje opóźnień w spłacie pożyczki

Nieterminowa spłata chwilówki może skutkować naliczeniem odsetek za zwłokę, anulowaniem promocyjnych warunków spłaty (w przypadku darmowych chwilówek) oraz rozpoczęciem procedury windykacyjnej. Efektem przedłużającego się opóźnienia może być nawet postępowanie sądowego-egzekucyjne.

Nie możesz spłacić pożyczki w terminie? Rozważ przedłużenie terminu spłaty

Jeśli wiesz już, że nie zdołasz zwrócić pieniędzy w terminie, rozważ przedłużenie spłaty chwilówki. Jeśli skorzystasz z takiej usługi, pożyczkodawca da Ci dodatkowy czas (może być to 7, 14 lub 30 dni) na dokonanie wpłaty. Warunkiem przedłużania jest uprzednia wpłata prowizji.

Ile kosztuje przedłużenie spłaty pożyczki?

Koszty przedłużenia terminu spłaty zależą od konkretnej firmy pożyczkowej. Sprawdźmy, jak wyglądają w praktyce w największych firmach pożyczkowych.

Przedłużenie spłaty pożyczki w Vivus

Klienci, którzy zaciągnęli swoją pierwszą pożyczkę w Vivus, mogą dwukrotnie przedłużyć termin spłaty o 30 dni – https://pozyczko.pl/pozyczki/vivus/. Ile za to zapłacą? Koszt odsetek za przedłużenie terminu spłaty o 30 dni to 0,59%, a koszt prowizji – 8,24% kwoty chwilówki. Całkowity koszt opłaty za Przedłużenie terminu spłaty wynosi więc 8,83% pożyczonej kwoty.

Przedłużenie terminu spłaty w NetCredit

Choć NetCrediit nie oferuje usługi przedłużenia terminu spłaty, proponuje pożyczkobiorcom refinansowanie chwilówki. Refinansowanie, podobnie jak przedłużenie pozwala uniknąć negatywnych konsekwencji braku spłaty. Sięgając po refinansowanie, zaciągniesz pożyczkę we współpracującym z NetCredit serwisie. Dodatkowe środki trafią bezpośrednio na konto NetCredit, regulując Twoje zobowiązanie.

Przedłużenie terminu spłaty chwilówki w Kuki

Jak wynika z zapisów umowy pożyczkowej, Kuki przewiduje możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki na wybranych i zaakceptowanych przez pożyczkobiorcę warunkach. Pożyczkodawca poinformuje pożyczkobiorcę o przedłużeniu terminu spłaty pożyczki w wiadomości e-mail. Poza takim zapisem dokument nie zawiera żadnych szczegółów ani warunków całej procedury. Wiele wskazuje więc na to, że pożyczkodawca podejmuje decyzje o przedłużeniu terminu spłaty na podstawie indywidualnych czynników i konkretnej sytuację pożyczkobiorcy.

Czy warto sięgnąć po przedłużenie?

Przedłużenie spłaty pożyczki pomaga uniknąć negatywnych konsekwencji wynikających z nieterminowej spłaty chwilówki. Nie wszyscy wiedzą jednak, że w większości firm prowizja za taką usługę jest wyższa niż… koszt odsetek karnych na opóźnienie. Z ekonomicznego punktu widzenia, sięgnięcie po takie rozwiązanie ma niewiele sensu. Jedynym argumentem przemawiającym „za” jest możliwość uniknięcia stresującej i nieprzyjemnej procedury windykacyjnej.

Druk ulotek – wszechstronne zastosowanie dla Twojego biznesu

0
Druk ulotek

Ulotka reklamowa jest jednym z najstarszych środków, jakim posługuje się reklama. O czym należy pamiętać, aby w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w tej prostej formie?

Contact center – cała łączność w jednym miejscu. Poznaj wszystkie funkcjonalności systemu

0
Contact center

Dzisiejszy świat dynamicznie się rozwija. Każdego dnia w różnych branżach implementowane są nowe, innowacyjne rozwiązania, które w znaczący sposób upraszczają naszą pracę. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu przełomowym rozwiązaniem były call center, czyli ogromne centralne telefoniczne, z których realizowano setki i tysiące połączeń wychodzących i przychodzących w celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb klientów. Dzisiaj, na skutek postępu technologicznego, ta technologia ewoluowała i zamiast tradycyjnych wirtualnych centrali telefonicznych, coraz częściej mamy do czynienia z wielozadaniowymi contact center. Czym są contact center i jakie usługi wchodzą w ich skład? Czy contact center pozwala kompleksowo zaspokoić rosnące potrzeby klientów i dostosować komunikację do ich preferencji? Tego wszystkiego dowiesz się czytając tekst o funkcjonalności contact center. Sprawdź koniecznie!

Czym jest contact center? 

Contact center to kompleksowe rozwiązanie, które jest rozwinięciem koncepcji tradycyjnego call center. Przykładowo, w Call Center mamy do czynienia wyłącznie z kontaktem za pośrednictwem telefonu, natomiast w przypadku contact center, łączność telekomunikacyjną nawiązuje się za pomocą m.in. poczty e-mail, wirtualnych czatów, wideoczatów czy sms’ów. 

Contact center działają w bardzo intuicyjny i sprawny sposób. Zazwyczaj wszystkie kontakty od klientów lądują we wspólnej kolejce oczekującej, a następnie system nadaje im stosowne priorytety i przypisuje daną formę kontaktu do danego konsultanta contact center. Cała procedura odbywa się płynnie i sprawnie, a poszczególni pracownicy mogą odpowiadać za jedno lub kilka mediów. 

Wybór systemu contact center oferowanego przez liderów w branży wiąże się z szeregiem korzyści. Po pierwsze, cała historia wszystkich połączeń, smsow, e-maili, wiadomości w mediach społecznoścowych, wideoczatów czy wirtualnych czatów jest notowana do kanałów CRM. Po drugie, do obsługi nowoczesnych contact center wcale nie trzeba już gigantycznych biur i przestrzeni. Najnowocześniejsze rozwiązania działają w ramach chmury, którą można obsługiwać z dowolnego miejsca, nawet z domu. 

Jakie usługi wchodzą w skład contact center? 

Najnowocześniejsze contact center pozwalają na obsługę bardzo wielu różnych kanałów komunikacji z klientem. Do najczęściej wybieranych przez duże firmy rozwiązań należą: realizowanie połączeń wychodzących i przychodzących, helpdesk w postaci e-mail, wirtualny czat, kontakt za pośrednictwem mediów społecznościowych: Facebook Messenger, WhatsApp Business oraz Viber Business, kontakt SMS czat, chatbot, robocaller, czaty wideo, web click-to-call. Nowoczesne contact center to również rozbudowane systemy CRM, real time raporting, przejrzysty wallboard czy zaawansowana analityka. Najlepsze contact center wdrażają najnowocześniejsze rozwiązania i zapewniają chociażby aplikację mobilną, dzięki której wszystkie kanały komunikacji można śledzić z jednego urządzenia. Dzięki temu obsługa klienta możliwa jest nawet z domu, podczas pracy zdalnej. 

Jeżeli Twoja firma dynamicznie się rozwija i poszukujesz sprawdzonych rozwiązań, które ułatwią obsługę wszelkich usług telekomunikacyjnych, wybierz kompleksowe rozwiązanie, jakim jest System Contact Center lub wirtualna centrala voip od https://www.daktela.com/pl/. Przekonaj się, że contact center jest czymś znacznie więcej niż tradycyjny call center oparty na połączeniach telefonicznych. Wypróbuj wszystkie funkcjonalności contact center, które oferuje firma Daktella już teraz! Przekonaj się, że wieloletni rozwój i doświadczenie firmy Daktela w implementowaniu najnowocześniejszych rozwiązań telekomunikacyjnych przyczyni się do Twojego sukcesu! Zapoznaj się z kompletnym portfolio usług telekomunikacyjnych i obejrzyj prezentację online, która rozwieje Twoje ewentualne wątpliwości. Wybierz rozwiązanie, z którego korzystają już najwięksi gracze na rynku i dołącz do jednej z największych infrastruktur contact center w regionie. 

ZOBACZ TEŻ